Zgaduję jaki będzie iPhone 8

iPhone 8

Nie od dziś wiadomo, że zaproszenia Apple są nieprzypadkowe, zaplanowane i zawierają w sobie dużą dozę tajemniczości i stanowią przepowiednię emejzingu jaki przynosi ze sobą każdy nowy smartfon.Od 2011 roku każda premiera potwierdzała, że wskazówki co do urządzeń zawarte były w zaproszeniach na event.
Prawdopodobnie nie inaczej jest tym razem. W minionym tygodniu Apple rozesłało zaproszenie na premierę swojego najnowszego flagowca. Od kilku dni Internauci prześcigają się w domysłach – jaka tajemnica kryje się w tym skromnym zawiadomieniu. Postanowiłam opublikować na blogu najciekawsze teorie i dorzuciłam kilka własnych.

Zaproszenie wygląda tak:

iPhone 8

 1. iPhone 8 będzie kolorowy

Do tej pory zaproszenia były dość oszczędne w kolorystyce – górowały szarości i delikatne pastele. Wyjątek stanowiło zaproszenie na premierę, na której zaprezentowano kolorowe iPhone’y 5C (poniżej). Jabłuszko, które zobaczyliśmy powyżej jest wielobarwne. Czyżby iPhone 8 pojawił się w nowych wersjach kolorystycznych? Wersja biała iPhone’a także byłaby czymś niespotykanym od czasów iPhone’a 5!

iPhone 8
iPhone 5C – zaproszenie

2. Trzy smartfony

Możemy założyć, że na zaproszeniu widoczne są trzy nałożone na siebie iPhone’y: pomarańczowy/czerwony, niebieski i biały/ecru. Czy to oznacza premierę trzech różnych urządzeń? Nie będzie to pewnie zaskakujące jeśli Apple pokaże iPhone’y 7S, 7S Plus i 8. Może jednak trójka oznacza trzy opcje dostępnej pamięci? No chyba, że obrazek powinniśmy odczytywać następująco 😉

iPhone 8
iPhone 8, źródło: Twitter

3. Ekran OLED – ta interpretacja jest gruba i szyta tak samo dorodną nicią, ale co tam. Spójrzmy na to:

iPhone 8
iPhone 8

 

4. iPhone’y 8 będą produkowane w USA

Patriotyczne zabarwienie logo na zaproszeniu budzi pewne przypuszczenia! Być może informacja z maja o tym jakoby Apple rozpoczęło budowę fabryk w Stanach okaże się prawdopodobna przy okazji premiery 12 września.

5. Jednak odcisk palca?

A może w jabłku znajdują się nie trzy iPhone’y, a palec przykładany do czegoś (to czerwone wygląda odrobinę jak kciuk)? Plotki o braku możliwości odblokowania iPhone’a 8 odciskiem palca krążą już od dawna. Oswoiliśmy się już z myślą o skanowaniu siatkówki. Może jednak smartfona odblokujemy przykładając palec np.  do… słuchawek, albo głośnika HomePod? Albo przykładając opuszek do… oka kamery!

6. Bezprzewodowe ładowanie

Tu internauci wskazują charakterystyczne dla ikon wireless charging połączenie kolorów czerwonego i niebieskiego.
Zwłaszcza jednego poniosło:

iPhone 8
iPhone 8

 

7. Wodoodporność?

Ten blur nie daje mi spokoju, więc dorobiłam do niego teorię! Otóż obraz w jabłuszku wygląda trochę jak widziany przez mokrą szybę, albo kroplę wody! Czyżby to oznaczało przyjaźń z płynami? 😀

8. Szklany tył

Skoro już mowa o szybie – przewiduję jeszcze więcej szkła! Do dziś darzę sentymentem taflę iPhone’a 4S!

9. Bliższy związek z Macbookiem?

Mówcie co chcecie ale ja w tym jabłku widzę pokrywę Macbooka 😀 tylko jeszcze nie wywróżyłam w jaki sposób ta relacja może się zacieśnić!

Może macie jakiś pomysł? 🙂

 

Tagi: , , , , ,
Previous Post Next Post

Comments

 1. Odpowiedz

  Świetny tekst!
  Od dawna zerkam na nowinki odnośnie 8, ale patrząc na prognozowaną cenę odechciewa się wszystkiego. W takim wypadku urocze, kolorowe jabłko i tak nie pomoże 😉

   • Paulina
   • 5 września 2017
   Odpowiedz

   Dzięki! Masz rację, prognozowana cena to jakiś kosmos!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 shares